046 / 541 83 74

FARBY LAKY

deco02

Interiérové farby

Chcete vytvoriť dokonalý dizajn Vášho interiéru pre pekný pocit z bývania? Interiérové ​​nátery vám pomôžu uskutočniť vaše nápady na dekorovanie. Nechajte sa inšpirovať a zmeňte svoj ​​svet novou farbou. V terajšej dobe nie je problém zafarbenia do akéhokoľvek odtieňa. V našej predajni tónujeme farby podľa vzorkovníkov Monicolor Nova 720 a 2024, JUB omietky a farby, NCS, RAL, Eurotrend čo tvorí približne 10 000 odtieňov.

Tónovanie a miešanie farieb je rýchla a ekonomicky výhodná cesta ako pre zákazníkov vyrobiť neobmedzený počet maliarskych náterov, ktoré vyhovujú ich individuálnym požiadavkám a potrebám.Navštívte nás – ukážeme Vám vzorkovníky a palety farieb, z ktorých si môžete vybrať odtiene pre Vami požadovanú oblasť. Odtiene si nemusíte vybrať okamžite. V našej predajni si môžete vzorkovník zapožičať.

helios2primalex2jub2chromos2dulux2

Exteriérové farby

Fasádne farby sa vyznačujú dlhodobou farbostálosťou a odlnosťou voči poveternostným vplyvom. Objekt sa stane skutočným domom, keď určíme jeho vzhľad farbami. Pekné, farebné fasády môžu dať svoju pečať uliciam i celým mestským štvrtiam. Môžu ich urobiť vizuálne zaujímavými a známymi.

helios2primalex2

Dekoratívne techniky

Maľovanie miestností už nie je iba suchopárnym maľovaním za účelom osvieženia miestností. Spolu s vývojom technológií, pracovných postupov a samozrejme primeraných materiálov sa Vaše miestnosti môžu zmeniť na celky, ktoré budú v súlade s Vašimi želaniami, potrebami a účelnosťou.

helios2het

Farby a ochranné nátery na kov a drevo

Kov si vyžadujú dôkladné a kvalitné povrchové ošetrenie. V tejto sekci by sme Vám radi predstavili typy farieb určených k tomuto použitiu.Drevo je materiál, ktorý nás spája s prírodou od dávnych dôb až do dnešných čias. Je len požiadavkou doby ošetrovať, chrániť ho a predĺžiť jeho životnosť.

primalex2novochemajohnstonesbelinkacolor2helios2colorbochemitbalakrylbondexluxolpamslovlaketernal

Autoprogram a spreje

Omrzela vas farba vasho auta alebo ste mali mensiu nehodu,potrebujete dat svojmu autu novy vzhlad alebo ho osetrit. autoprogram je pre to stvoreny.

helios3radex

Príslušenstvo

Veci bez ktorych sa pri malovani nezaobidete:

  • maliarske naradie
  • rucne a elektricke naradie
  • zakryvaci a obalovy material
  • lepidla a tmely
  • spojovaci material
  • stavebna chemia
  • riedidla
  • material a naradie na cistenie a udrzbu
  • ochranne pomocky

ciretspokarmpmsktesaceys