046 / 541 83 74

ZÁHRADA

Umelý a prírodný kameň

Jeho miesto je všade tam, kde máme záujem zdôrazniť hodnotu, silu a pravdivosť prírodného materiálu. Je obľúbeny ako aj v exteriéri tak aj v interiéri. Jeho asi najväčšou prednosťou je dizajn. Farebná rozmanitosť kamenou umožňuje využitie v širokej škále farebných odtieňov. Reliéfny povrch a plastickosť ešte viac zvýrazňujú jeho výnimočnosť ako dizajnového doplnku. Okrasné dekoračné štrky a okrúhliaky do okrasných záhrad, skaliek, pokrytie okrasných záhonov prípadne ako dekorácia hrobov.

chelseaincanakamentagardenlux

Lícová tehla

Lícové tehly, obkladové pásky, dlažby ako aj tvarovky sú z pálenej zmesi špeciálnej hliny, pričom pôsobením vysokých teplôt, otvoreného ohňa a surovinových zmesí sa dosiahne široká škála farieb, štruktúr ako aj technických paremetrov spĺňajúcich rôzne požiadavky zákazníka.

chelseaport

Kamenná tapeta

Flexibilný pieskovec nieje klasický obklad, flexibilný pieskovec je kus prírody, ktorý sa vďaka nemeckej technológii podarilo preniesť do 3 – 5 mm hrubých, ohybných roliek s možnosťou umiestnenia na takmer ľubovoľný materiál.prirodzená Štruktúra kameňa ostáva zachovaná, každý meter štvorcový je jedinečný svojou kresbou.Vhodný pre použitie v exteriéri na architektonické dotvorenie fasád, soklov, múrov, stĺpov, komínov…

Taktiež v interiéri na moderné dekorácie stien, oblúkov, krbov, nábytku… Pri použití vhodnej lepiacej hmoty je možná inštalácia na drevo, betón, sadrokartón, obkladačky, sklo, kov, plast… Veľkou výhodou ohybného pieskovca je, že je podsvietiteľný.impregnáciou sa materiál stáva vodotesným a tak je použiteľný aj v kúpeľniach, saunách, pri bazénoch a podobne. Flexibilným pieskovcom je možné bez problémov obkladať oblúky a tvary, ktoré sa klasickým spôsobom obložiť nedajú.

Umelý trávnik

Umelý trávnik je veľmi známy hlavne pre použitie športovísk, či už futbalových, tenisových alebo multiihrísk. Vždy ste mali pocit, že umelý trávnik je pre vás finančne nedostupný… ja viem, aj my sme kedysi tak uvažovali…

Zberače na dažďovú vodu

Stúpajúci trend cien vodného a stočného je nepopierateľný. Dôvodom zvyšovania sú neustále stúpajúce náklady na čistenie pitnej vody, likvidáciu odpadových vôd a celkovo zužujúcich sa zásob pitnej vody. Využívaním dažďovej vody dokážeme Váš účet za pitnú vodu znížiť až o 50% a účet za stočné znížiť na úplne minimum.

Záhradný vodovod

Elegantný stĺp na naberanie vody vyrobený z plastuŠtýlový spôsob využívania a naberania vody vo Vašej záhrade.

Záhradný nábytok s masívneho dreva

POSAĎTE SA … DO ZÁHRADY, NA TERASU ALEBO BALKÓN, AK CHCETE. VYBERTE SI ZÁHRADNÝ NÁBYTOK A POHOVEJTE SI V JEHO NÁRUČÍ … Naša ucelená ponuka obsahuje záhradný nábytok z masívu.

Kamenný koberec

Materiál je zmesou prírodného kameniva a živice. Táto kombinácia prírodného kameniva a živice zaručuje vysokú pevnosť povrchu, farebnú stálosť a jeho maximálnu odolnosť. Materiály sa používajú ako finálna povrchová vrstva pevných plôch. Napr. chodby, zimné záhrady, schodiská a iné podlahy miestností, prípadne iné spevnené plochy resp. ako náhrada za dlažby.